Доставка / оплата / повернення

Оплата

Шановний клієнт,

Оформляйте замовлення, використовуючи зручний для вас спосіб оплати:
Банківською картою через Fondy, а також Apple, Google Pay.
Банківським переказом.
Готівкою при отриманні у відділенні Нова Пошта.

Банківською картою через Fondy, а також Apple, Google Pay.

Оплата онлайн відбувається на сторінці, захищеної сертифікатами безпеки. Для захисту ваших даних ми використовуємо технологію захисту даних в мережі Інтернет. Ви оплачуєте тільки вартість товару, комісія при оплаті онлайн не стягується.

Банківський переказ

При оплаті банківським переказом банк може стягувати комісію (це залежить від банку). Перерахування коштів зазвичай займає до 1-го робочого дня. Після зарахування грошей на наш банківський рахунок ми оформляємо Ваше замовлення.

Готівкою при отриманні на відділенні Нової Пошти

Оплатити товар готівкою Ви можете при отриманні замовлення на відділенні поштової служби. Комісію за пересилку коштів оплачує покупець згідно тарифу перевізника.

Доставка

Просимо звернути увагу на те, що при замовленні на суму понад 999 грн, доставка замовлення здійснюється за наш рахунок компанією Нова Пошта. Комісію за пересилку коштів оплачує покупець згідно тарифу перевізника. Доставка здійснюється в будь-яке зазначене місце в Україні в відділення Нової Пошти.

Посилка доставляється на вказаний вами склад Нова Пошта у Вашому місті. Посилки лежать на складі протягом 5 робочих днів, на 6-й день посилка повертається назад. Доставка без можливості примірки.

Повернення

З метою дотримання санітарно-гігієнічних норм Вам може бути відмовлено в поверненні нижньої білизни відповідно до Постанови Кабінету Міністрів Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" від 19 березня 1994 року №172 (Додаток 3).

За винятком випадків, коли був виявлений виробничий брак, а також випадків, коли доставлений товар не відповідає ваше замовлення. Заява на повернення подається не пізніше 14 днів з моменту отримання товару та узгодження можливості повернення з менеджером використовуючи контактні дані на сайті blumelingerie.in.ua

Адреси для повернення: «Нова Пошта», Коршенко Андрій Сергійович, місто Харків, Нова Пошта, відділення 81, 0934643314. Предварительно уведомив менеджера любым удобным способом указанным на сайте.